check_circle

Job verificat

|Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Agent vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In vederea extinderii activitatii pe judetele Salaj si Satu Mare cautam colegi care doresc o cariera pe termen lung in vanzari.
Persoana orientata spre vanzare, focusata pe identificarea solutiilor, cu bune abilitati de convingere, organizare si planificare

Permis de conducere cat.B minim 1 an;
Resedinta orasul Cluj si imprejurimi

Descrierea jobului

Stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu toti clientii aflati in zona de acoperire
Promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliu, lansarea produselor noi, respectarea politicii comerciale a companiei in relatia cu clientii
Programarea la plata si incasarea facturilor scadente

Pachet salarial competitiv ( bonusuri in functie de performanta, tichete de masa)
Masina de serviciu
Telefon serviciu si tableta

Compania are ca principal obiect de activitate importul si distributia de articole de unica folosinta, menaj si curatenie, ambalaje,candele.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent vanzari  -  CONFIDENTIAL