de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Reactualizat 10 Apr 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vinde-mi acest pix!
Dacă ai interpretat asta ca pe o provocare, te invităm
să faci parte din echipa de vânzări Top Market!

E o oportunitate fantastică pentru tine dacă:
-Ai o atitudine pozitivă, ești optimist/ă și îți place să lucrezi cu alții
-Ai abilitatea de a gândi proactiv
-Ai abilități de comunicare excelente
-Știi să răstorni orice situație în favoarea ta
-Ești auto-motivat/ă

Descrierea jobului

Activitatea ta presupune:
-Să vinzi și să promovezi produsele companiei
-Să administrezi și să îți dezvolți portofoliul de clienți
-Să urmărești și să realizezi obiectivele de performanță stabilite
-Să negociezi cu succes și să administrezi investițiile companiei
sau ale partenerilor pentru obținerea de rezultate excelente
-Să faci parte din echipă, să participi și să te implici în acțiunile
companiei

Îți oferim:
-Salariu fix și bonusuri de performanță
-Autoturism și telefon mobil de serviciu
-Posibilitate reală de promovare în cadrul firmei
-Suport în dezvoltarea personală
-Excursii și activități de team building
-Un mediu plăcut de lucru și o echipă profesionistă

Firma Top Market activează în domeniul distribuţiei de produse alimentare din 1993.

Încă din primii ani am încercat să fim aproape de clienţii noştri, câştigându-le încrederea prin seriozitatea de care am dat mereu dovadă. Probabil că aceasta apropiere a fost “motorul” aplicării celor mai moderne tehnici de distribuţie şi, implicit, “cauza” creşterii companiei.

Privim spre viitor cu încredere, dornici să ne adaptăm în continuare cerinţelor tot mai exigente ale pieţei.

Expirat
Agent Vanzari  -  SC TOP MARKET COMIMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles