de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Posesor permis de conducere categoria B
Studii medii/superioare;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Obligatoriu cunoaşterea limbii engleze si italiene (scris, citit);
Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate

Descrierea jobului

Sa promoveze si sa comercializeze produsele societatii , raspunde de desfasurarea corecta a procesului de vanzare si incasare ,respectand legislatia in vogoare;
Sa dezvolte continuu reteaua locala de clienti in zona arondata si sa mentina in relatiile cele mai bune clientii deja formati;
- Sa participe la crearea unei imagini favorabile a firmei pe piata concurentiala, sa mentina prin mijloacele personale si specifice prestigiul acesteia si sa protejeze ca pe un bun personal investitiile facute de societate;
RASPUNDE DE:
- respectarea intocmai a principiilor firmei si in mod deosebit ale celor referitoare la folosirea ofertelor si creditelor.
- realizarea volumului de vanzari stabilit de conducerea societatii.
- asigură un flux informaţional eficient între managerul companiei, departamentul comercial şi punctele de lucru;
Organizează agenda zilnică de lucru;
Organizează întalniri de prezentare/vanzare a produselor din portofoliu sau diverse evenimente/expozitii
Redactează documente, oferte,rapoarte, informări, comunicări generale;
Disponibilitate la deplasari
Menţine si dezvolta relaţia cu furnizorii si beneficiarii;
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;

AGRISORG este de 15 ani unul dintre distribuitorii de referință pe piața de utilaje destinate agriculturii profesionale și de grădinărit care aduce în România mărcile de avangardă ale lumii.

AGRISORG este caracterizat de trei atribute-cheie: INOVAȚIE, TEHNOLOGIE, PROFESIONALISM. Atenția vigilentă, îndreptată permanent către obiectivele de atins, precum și plierea constantă pe nevoile și cerințele pieței, și chiar anticiparea acestora, aduc cu sine o competitivitate proprie de înaltă ținută și ridicarea standardelor întregului sector.

De la prezentarea celui mai mare utilaj, până la consultanța privind cel mai mic accesoriu și piesă de schimb, precum și gestionarea serviciilor post-vânzare, suntem alături de clienții noștri cu amabilitate, promptitudine și pricepere

Expirat
Agent Vanzari  -  SC AGRISORG SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles