check_circle

Job verificat

|Publicat 19 Feb 2019 | Reactualizat 19 Mar 2019 | Expiră 22 Mar 2019

AGENT VANZARI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere.
- Experienta relevanta in vanzari.
- Mod de gandire orientat catre clienti.

Descrierea jobului

- Gestionarea clientilor activi si potentiali din portofoliu, interactionarea permanenta cu acestia.
- Incasarea in ritmul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti.
- Respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale negociate cu fiecare client in parte.

- Pachet salarial atractiv bazat pe eficienta si efort
- Perfectionare continua si posibilitate de promovare

MRD Food Ingredients - companie cu capital romanesc, are misiunea de a oferi, prin intermediul portofoliului variat de produse si al serviciilor de calitate superioara, solutii creative si inovatoare care sa asigure succesul clientilor sai.
Valorile promovate de catre companie reprezinta cheia succesului continuu al acesteia, tot ceea ce facem este motivat de pasiune.

Compania este structurata in doua divizii : Bakery Ingredients si Retail Distribution, fiind specializata in importul/distributia de ingrediente pentru industria de panificatie cat si a produselor pentru segmentul de retail.

Expirat
AGENT VANZARI  -  MRD Food Ingredients