Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

AGENT VANZARI

CONFIDENTIAL
7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea noastra isi mareste echipa si este in cautarea unui coleg dornic de dezvoltare si de perfectionare a abilitatilor de vanzari si comunicare.

Cerinte:
- Studii superioare,
- Experienta de minim 2 ani in vanzarea de servicii (reprezinta avantaj vanzarea de servicii din domeniul pazei si protectiei) ,
- Bune cunostinte si intelegere a mediului de afaceri,
- Excelente abilitati de comunicare,
- Cunoştinţe Office (Excel, Word, PowerPoint),
- Abilitati de vanzare si negociere,
- Capacitatea de a lucra in echipa,
- Persoana dinamica, orientata catre rezultate,
- Posesor permis de conducere categoria B, experienţă minimă 2 ani.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- Reprezintă compania şi vinde serviciile către clienţi,
- Prospecteaza piata şi dezvoltă permanent portofoliul de clienţi,
- Întocmeşte oferte tehnice şi financiare personalizate,
- Se implică în dezvoltarea zonei (propune strategii, efectuează analize periodice, dezvoltă planuri de acţiune),
- Monitorizează permanent concurenţa,

Se ofera:
- Salariu foarte motivant format din salariu fix + bonusuri substantilale in functie de rezultate,
- Telefon şi laptop,
- Maşină de serviciu,
- Posibilitate de promovare,
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

Societate de paza si protectie in continua dezvoltare ce isi asigura serviciile prin personal specializat cu o vasta experinta in domeniu, pregatit si antrenat pentru a face fata celor mai dificile situatii, în acest sens garantand o calitate corespunzatoare a serviciilor oferite.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENT VANZARI  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles