Publicat 15 Feb 2019 | Reactualizat 17 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Agent vanzari

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti conditii de munca moderne si stabilitate finaciara?

Vino in echipa noastra!

Salariu: 2080 lei brut
Beneficii: bonuri de masa dupa primele 3 luni si decont RATB sau bon combustibil in valoare max de 120 lei
Perioada contractuala: initial 3 luni apoi se va prelungi perioada in functie de randamentul fiecarui agent.

Pentru detalii suplimenatre va rog sa ne contactati la nr. 0268 424 296 / 0729 800 871.

Descrierea jobului

Vanzare de produse si servicii bancare.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
Agent vanzari  -  Manpower

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles