Publicat 12 Feb 2019 | Reactualizat 12 Mar 2019 | Expiră 15 Mar 2019

AGENT VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PERSOANA PREZENTABILA, SERIOASA, SOCIABILA, CAPACITATE DE LUCRU IN ECHIPA, BUNA NEGOCIATOARE, FARA CAZIER JUDICIAR, POSESOARE PERMIS DE CONDUCERE CAT B, DISPONIBILA LA DEPLASARI PE TEREN

Descrierea jobului

ARE IN PORTOFOLIU O GAMA DE CLIENTI PE CARE II VIZITEAZA PERIODIC SI MENTINE RELATIILE COMERCIALE CU ACESTIA.
ADAUGA FIRME NOI IN PORTOFOLIU SOCIETATII
LIVREAZA ACOLO UNDE ESTE CAZUL MARFA COMANDATA
INCASEAZA OCAZIONAL FACTURILE EMISE CATRE ANUMITI CLIENTI

SOCIETATE IMPORTATOARE DE COMPONENTE INDUSTRIALE-RULMENTI,CURELE,AUTOMATIZARI PNEUMATICE,MOTOARE ELECTRICE,REDUCTOARE ETC,ANGAJEAZA AGENT VANZARI PENTRU PUNCTUL DE LUCRU PLOIESTI SI PUNCTUL DE LUCRU DIN BUZAU .SE OFERA SALARIU FIX +BONUS DIN VANZARI,MASINA DE SERVICIU,TELEFON,LAPTOP,CURSURI DE PREGATIRE PROFESIONALA.
EXPERIENTA IN VANZARI REPREZINTA UN AVANTAJ.

Expirat
AGENT VANZARI  -  BIBIS COM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles