Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

AGENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Studii medii/superioare absolvite
- Experienta in vanzari directe si prospectarea pietei – min 2 ani
- Persoana energica, organizata si orientata catre rezultate
- Prestanta, aptitudini de convingere si gandire analitica
- Abilitati de negociere, comunicare, prezentare si amabilitate in relatii cu clientii
- Spirit de echipa coroborat cu capacitatea de a lucra autonom
- Cunostiinte operare PC: MS Office - Excel, Word, Internet
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Crearea si gestionarea portofoliului de clienti
- Cresterea numarului de clienti noi
- Punerea in aplicare a politicii comerciale a companiei pentru promovarea si imbunatatirea prezentei in zona alocata a produselor comercializate
- Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata
Beneficii:
- Venit salarial motivant, compus din parte fixa si bonus din vanzari
- Telefon mobil, masina de serviciu
- Oferim instruire la locul de munca, suport pentru crestere profesionala si oportunitati de promovare
- Mediu de lucru dinamic si placut
*Compania noastra asigura deplina confidentialitate a aplicarii CV-lui.
*Doar CV-urile candidatilor ce corespund cerintelor ocuparii postului vor fi luate in considerare.

Descrierea companiei

Comercializare/productie de echipamente de protectia muncii

Expirat
AGENT VANZARI  -  MARIAD SERV SRL