Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Agent vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să fie onest, sa se axeze pe rezultate, personalitate energică, ambițioasă, gândire pozitivă, amabilitate.
- cunostinte de baza operare PC, permis de conducere.
- capacitate buna de comunicare si relaționare cu, clienții, perseverenta.

Descrierea jobului

Job-ul presupune vânzarea produsului nostru atât la clientul final cât și la firmele partenere.
Avantaje:
-- garanția unui job bine plătit si stabil
-- pachet salarial competitiv format si salariu fix +comision din vânzări
-- masina si telefon de serviciu
-- munca într-un mediu placut si colectiv tânăr.

SC Conform Doors SRL, o companie cu, capital integral privat ce a luat nastere in urma identificarii a mai multor probleme in piata de profil, in scurt timp devenind din ce in ce mai prospera datorita implicarii si rezolvarii acestor probleme.

Obiectul principal de activitate este confectionarea usilor de garaj izolate termic si fonic automatizate.

Expirat
Agent vanzari  -  CONFORM DOORS S.R.L