Publicat 12 Mar 2018 | Expiră 12 Apr 2018

Agent Vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari ca Agent in vanzari
Studii superioare
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara, zona Buzau, Constanta, Braila, Galati, Calarasi, Slobozia, Tulcea
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word, Excel si Outlook)
Bune abilitati de comunicare.
Permis de conducere / cat B- obligatoriu

Descrierea jobului

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Vanzare, ofertare si negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Beneficii oferite:
Salariu motivant (salariu fix + bonus din vanzari)
Logistica pentru desfasurarea activitatii: telefon, tablet, masina de serviciu

Logistica pentru desfasurarea activitatii: telefon, tablet, masina de servici

SC PRO QUALITY BUSINESS GROUP SRL este o companie de distribuţie din România, recunoscută pe piaţa materialelor auxiliare pentru construcţii, amenajări şi decoraţiuni. Compania are un portofoliu vast de produse de calitate superioară ce acoperă o arie foarte largă de aplicaţii şi utilizări.

Expirat
Agent Vanzari  -  Pro Quality Business Group