Publicat 12 Ian 2018 | Expiră 12 Feb 2018

Agent Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari
- Reprezinta un avantaj si experienta intr-o firma similara sau in distributie
- Incredere in sine
- Abilitati de comunicare si prezentare, organizare, planificare
- Abilitatile de persuasiune si perseverenta
- Spirit de echipa, simtul raspunderii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- vanzarea de carne si preparate din carne
- atingerea lunara a obiectivelor de vanzari si incasari
- mentinerea clientilor existenti
- dezvoltarea clientilor de pe zona alocata
- extinderea zonei
- dezvoltarea si extinderea bazei de clienti

Se ofera un pachet salarial bazat pe un salariu fix plus comision din vanzari , masina, telefon.
In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei noastre, aplica acum aici sau la adresa de email: office@ghitta.ro

S.C. GHITTA S.R.L. societatea noastra are o experienta de peste 25 de ani de activitate in domeniul preparatelor din carne si comert. Suntem intr-o perioada de dezvoltare si cautam colegi cu motivatie si scopuri carora le plac provocarile si doresc sa lucreze intr-un mediu dinamic cu castiguri pe masura muncii depuse.

Expirat
Agent Vanzari  -  SC GHITTA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles