de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Agent Vanzari zona Transilvania

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Experienta in vanzari ca Agent in vanzari
Studii superioare
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word, Excel si Outlook)
Bune abilitati de comunicare.
Permis de conducere / cat B- obligatoriu

Descrierea jobului

Prospectarea pietei
Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Vanzare, ofertare si negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Beneficii oferite:
Salariu motivant (salariu fix + bonus din vanzari)
Logistica pentru desfasurarea activitatii: telefon, tableta, masina de serviciu

SC SPOT VISON ELECTRIC & LIGHTING SRL are ca domeniu principal de activitate comercializarea de materiale electrice, accesorii, corpuri de iluminat casnice şi industriale. Compania are sediul central (birouri+showroom) în Militari – Bucureşti şi un punct de lucru (showroom) în Săftica – DN1.

SpotVision Electric & Lighting comercializează următoarele mărci de renume: Viko by Panasonic, Spot, Kohler, Mirsa Elektrik, Beghler, Gestas Lighting, Reçber Kablo, Prodaş, Philips şi Plastim. În prezent, oferta companiei cuprinde peste 12.000 de produse structurare în 22 de categorii: aparataj, prelungitoare, accesorii-doze, cutii siguranţe, panouri, canal cabluri, canal cabluri metalice, copex, siguranţe automate, contoare, stâlpi din oţel galvanizat, cabluri, surse de lumină, balast, senzori, corpuri de iluminat interior, corpuri de iluminat industriale, corpuri de iluminat stradal şi parcuri, proiectoare, corpuri iluminat urgenţe şi îndrumătoare, corpuri iluminat casnice şi surse iluminat cu leduri.

www.spotvisionelectric.ro

Agent Vanzari zona Transilvania  -  SC SPOT VISION ELECTRIC & LIGHTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles