Publicat 07 Iul 2020 | Reactualizat 04 Aug 2020 | Expiră 07 Aug 2020

AGENT VANZARI VASLUI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig;
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Flexibilitate, sociabilitate;
- Corectitudine, responsabilitate;
- Capacitatea de a acumula cunostinte noi;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare catre client si rezultate;
- Experienta in vanzari produse profesionale de curatenie constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Promoveaza produsele companiei;
- Creeaza si dezvolta relatii de parteneriat cu clientii;
- Urmareste realizarea obiectivelor ;
- Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului propriu;
- Respectarea si indeplinirea cu acuratete a sarcinilor primite;
- Analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor;
- Cunoasterea pietei de profil si concurentei ;
- Mentinerea gradului de neincasare a facturilor in limitele agreate;
- Punct de lucru Iasi

Se asigura telefon, tableta, masina de serviciu.

Global Plast este unul dintre cei mai importanti si mai cunoscuti distribuitori de articole de unica folosinta, menaj si curatenie, solutii de ambalare, lumanari tip pastila si candele, produse din hartie.

Gama de produse comercializate include peste 4000 de articole.

Obiectivul nostru este sa putem oferi consumatorului final tot ceea ce acesta foloseste in gospodarie, in viata de zi cu zi, la cel mai convenabil raport pret-calitate de pe piata!

Expirat
AGENT VANZARI VASLUI  -  GLOBAL PLAST INVEST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles