Publicat 21 Mai 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Agent vanzari vansell (cod AV8)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si adaptare.
Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren.
Orientat spre atingerea rezultatelor dorite.
Studii medii.
Permis conducere – Categoria B .
Constituie avantaj experienta in operare pe tableta/smartphone ,PC (excel, mail).

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB:
-agent de vanzari VANSELL (negociere, contactare clienti noi, comenzi, facturare, livrare si incasare)
-ofertare/facturare/livrare/incasare la clienti conform rute planificate. Actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei prin realizarea in aria repartizata a volumelor de vanzari si a obiectivelor de acoperire clienti

RESPONSABILITATI:
Contruieste si mentine baza de clienti in zona pe care o administreaza
Viziteaza zilnic numarul de client pentru a atinge standardele impuse de companie , conform ruting planificat.
Vinde produsele conform obiectivelor de vanzare.
Se asigura de recuperarea in intregime a contravalorii facturilor din aria sa de acoperire.
Indeplineste planul de vanzari si incasari precum si alte obiective conexe de vanzari si distributie.

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv
Bonusuri lunare, trimestriale in functie de performante (nr. clienti, vanzari,incasari)
Tichete de masa sau diurna
Tableta si telefon de serviciu
Masina de serviciu
Sustinere in construirea unei cariere de succes.

Companie de distributie ce actioneaza la nivel national, distribuie produse non-food in peste 2500 de magazine.

Expirat
Agent vanzari vansell (cod AV8)  -  Sprinter 2000 SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles