Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Agent Vanzari Transport International

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- experienta in vanzari minim 1 an;experienta de vanzari in transporturi reprezinta un avantaj;
- cunoasterea tehnicilor de vanzari, negociere, comunicare si prezentare;
- limba engleza (citit, vorbit, scris) la nivel avansat; cunoasterea unei a doua limbi straine constituie un avantaj;
- disponibilitate pentru deplasari intern si international; disponibilitate de relocare in afara tarii pe perioade scurte( 1 luna);
- permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- identificarea clientilor potentiali( local, national sau international) si derularea procesului de vanzare al serviciului de transport extern;
- acoperirea capacitatii de transport a flotei de camioane;
- coordonarea si optimizarea incarcarilor si descarcarilor in ce priveste distante parcurse in gol, succesiunea destinatiilor, consum de carburant;
- urmareste incasarile din activitatea de transport extern

Expirat
Agent Vanzari Transport International  -  Aquila Part Prod Com S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles