Publicat 23 Oct 2008 | Expiră 23 Nov 2008

AGENT VANZARI TRANSILVANIA

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzarea produselor farmaceutice (constituie avantaj), obligatoriu experienta in vanzari 3-5 ani (EX. FMCG), abilitate de comunicare si interrelationare, persuasiune, seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism, orientare spre excelenta
Domiciliu in localitatile mentionate

Interviurile se vor tine cu persoanele selectate in urma convorbirilor telefonice si a informatiilor furnizate de CV. Se deconteaza deplasarea dus intors a candidatilor in cazul in care se fac deplasari de la orasul de domiciliu la interviu

Descrierea jobului

Promovarea produselor si a imaginii companiei, cresterea vanzarilor pe zonele alocate, realizarea targetelor, cresterea numarului de beneficiari, incasarea soldurilor

Se acorda salariu fix +bonusuri in functie de vanzari
Asigurare accident 24/24,
Masina de servici,
Ipod,
Training de specialitate

Descrierea companiei

Distributie de medicamente şi cosmetice
Productie de medicamente si cosmetice

Expirat
AGENT VANZARI TRANSILVANIA  -  SC BIOEEL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles