Agent vanzari teren

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1600 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

Disponibilitate pentru activitate de teren
Abilitati de comunicare, relationare si negociere
Orientare catre client si catre performanta
Abilitati de organizare si capacitatea de a lucra sub presiune
Studii medii finalizare

Descrierea jobului

Descrierea job-ului

In rolul de Agent Vanzari vei merge pe teren in zonele aglomerate, firme, spatii comerciale etc, in vederea identificarii potentialilor clienti interesati de stergerea din biroul de credit/contractarea de credite de nevoi personale/credite ipotecare.

Ce vei face?

Vei identifica oportunitatile de pe piata si vei intocmi planuri de atragere a clientelei, organizand vizite periodice la potentiali client
Vei indeplini obiectivele de vanzari stabilite
Vei promova, negocia, prezenta clientilor existenti/potentiali oferte referitoare la produsele si serviciile companiei
Vei asigura cresterea vanzarilor de produse si servicii financiare destinate clientilor persoane fizice

Ce oferim ?

Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
Parte fixa lunara, dupa incheierea perioadei de proba de 30 de zile
Comision atractiv pentru fiecare vanzare realizata
Bonusuri de performanta si renegociere a partii fixe dupa primele 6 luni, in functie de performantele obtinute

Descrierea companiei

De ce noi ?

Compania noastra ofera clientilor servicii de consultanta si intermediere financiara. Suntem o echipa formata din oameni cu foarte multa experienta in domeniul financiar-bancar, inclusiv experti in stergerea datelor negative din Biroul de Credit. Daca iti doresti sa evoulezi impreuna cu noi, te asteptam in echipa noastra.
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022