Publicat 11 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

AGENT VANZARI TEREN - BARRIER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BACAU
Ceilalți îți spun să “stai in banca ta” și să “nu faci valuri”.
Noi te învățăm „să-ți croiești” cariera in Electric Plus
și te încurajăm să explorezi propriul drum profesional.
Ceilalți îți spun să ramai ,, cu picioarele pe pământ''.
Să urmezi ,,cărări bătătorite''. Sa taci. Noi te sprijinim să ,, ieși din rând'' și să lucrezi în ritmul tău .
Să visezi mai mult la viitorul tău .
Să îți urmezi pasiunea.
Barrier este lider in piata de usi si ferestre, oferind clientilor sai solutii de calitate, eficiente energetic si care contribuie la conservarea mediului inconjurator
Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti care ofera o experienta remarcabila clientilor sai?

Daca:
  • Ai spirit pozitiv si vezi mereu partea buna a situatiei
  • Ai curajul de a cauta solutii noi
  • Pretuiesti fiecare coleg din echipa si fiecare client
  • Esti orientat spre excelenta
  • Ii tratezi pe ceilalti asa cum iti doresti sa fii tratat
  • Nu faci compromisuri
  • Consideri ca numai in echipa poti reusi
  • Esti perseverent in atingerea obiectivelor profesionale
  • Iti place sa comunici si sa negociezi
  • Ai experienta in activitatea de teren, minim 1 an ( constituie avantaj activitatea in domenii de constructii , productie, tamplarie pvc, aluminiu, pereti cortina).
Atunci esti viitorul nostru membru al echipei, pe postul de Agent Vanzari Teren Barrier

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?

  • Vei dezvolta in permanenta portofoliul de clienti ai firmei, prin prospectare, contactare, vizite, ofertare, consiliere si contractare.
  • Vei consolida pozitia companiei pe piata si vei creste notorietatea brandului prin atitudinea si actiunile pe care le intreprinzi.
  • Vei urmari indeplinirea obiectivelor de vanzari individuale si ale echipei.
Pentru inceput, iti oferim:
  • Venituri motivante corelate cu realizarile individuale ( salariu fix + bonusuri)
  • Asigurare medicala si de viata
  • Alte beneficii, la alegere: tichete de masa, tichete de vacanta, pensie privata pilonul III,abonament la sala, prima de transport, ajutor pentru educatie copil
  • Program de training si integrare personalizat
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor
  • Oportunitati de avansare in cariera
  • Autoturism, laptop, telefon

Compania Barrier are o experienta remarcabila in domeniul tamplariei termoizolante, punand bazele structurii actuale in urma cu 25 ani si incepand sa produca ferestre si usi din PVC, sub numele de Barrier.
Ferestrele Barrier sunt produse in fabrica din Bacau, cu ajutorul a peste 300 de angajati, fiind renumite atat in Romania, cat si in Europa.

Pentru infirmații suplimentare accesați http://www.barrier.ro/

Expirat
AGENT VANZARI TEREN - BARRIER  -  BARRIER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles