Publicat 30 Oct 2008 | Expiră 30 Nov 2008

Agent Vanzari Telecom B2B

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- prospectarea proactiva a pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei
- stabilirea de contacte cu clientii potentiali
- elaborarea ofertelor si prezentarea acestora in fata clientilor potentiali
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
- atingerea şi/sau depăşirea target-urilor stabilite

Cerinte:

- Experienta anterioara in vanzari directe, B2B
- Abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica, cu spirit de initiativa
- Cunostintele in domeniul telecomunicatiilor constituie un avantaj
- Abilităţi de lucru în echipă, dar şi de organizare eficientă a activităţii individuale;
- Atitudine proactivă, orientare către rezultate şi performanţă;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunoaşterea limbii engleze;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu fix + comision din vanzari + comision administrare portofoliu
- telefon mobil
- laptop

Profisol Telecom este o firma noua pe piata de telecomunicatii din Romania, avand datacenter propriu, oferind servicii profesionale de colocare servere precum si servicii internet, adresandu-se exclusiv segmentului business.

Expirat
Agent Vanzari Telecom B2B  -  S.C. Profisol Telecom S.R.L.