Agent Vanzari- Targu Neamt

Grup Cris-Tim - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii medii;
- experienta minim 2 ani in vanzari;
- disponibil pentru deplasari ;
- bun organizator, atent la detalii, orientat spre obtinere de rezultate;
- adaptabil, loial, disciplinat si perseverent;
- abilitati de comunicare, negociere, planificare si organizare;
- capabil sa lucreze atat independent, cat si in echipa;
- comunicativ, sociabil, politicos;
- cunostinte de operare PC - Microsoft Office ;
- posesor permis categoria B - cu experienta.

Descrierea jobului

- prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu normele si procedurile specifice departamentului de vanzari;
- atragerea permanenta de noi clienti;
- prezentarea firmei si a produselor comercializate de firma;
- analizarea cerintelelor clientilor si corelarea lor cu portofoliul de produse;
- negocierea si incheierea contractelor;
- urmarirea derularii contractelor;
- fructificarea oportunitatilor de vanzare aparute pe piata.
- se asigura de realizarea planului de vanzari, lunar, trimestrial si anual.

Cris-Tim este una dintre cele mai cunoscute companii de pe piața de mezeluri din România, la baza căreia stau câteva valori importante: grija pentru oameni, responsabilitatea, inovația, tradiția și calitatea. Oferim o gamă diversificată de produse alimentare, sigure și proaspete.

Așa am clădit Cris-Tim. Suntem mândri de relația strânsă pe care o avem cu clienții nostri și suntem hotărâți să fim aproape de ei și de partenerii noștri mai departe, pentru a construi împreună viitorul pe care ni-l dorim.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos