Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 22 Apr 2017

Agent vanzari tamplarie pvc

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta in vanzari minim 2 ani, reprezinta avantaj
-Minim studii medii, prezinta avantaj absolvent facultate tehnica
-Permis auto cat.B
-Claritate, logica si acuratete in comunicare
-Abilitati de negociere, putere de convingere
-Personalitate ambitioasa, automotivata si dedicata procesului de vanzare
-Experienta anterioara in tamplarie pvc constituie avantaj

Descrierea jobului

-Rresponsabilitatea cu vanzarile pe o zona desemnata. Vanzarea se face prin contactul direct cu clientii.
-Identificarea potentialilor clenti si a nevoilor acestora, prezentarea produselor
-Initiere, vizionare, ofertare, negociere si finalizare contracte
-Managerierea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Mentinerea relatiilor de colaborare cu principalii clienti din piata
-Capacitatea de a culege si a folosi informatia din piata
-Intocmire rapoarte
-Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei
Beneficii:
-Se vor pune la dispozitie toate facilitatile necesare indeplinirii optime a responsabilitatilor
-Bonusuri importante din vanzari, program de lucru flexibil
-Cursuri specializate

Octalex srl are o experienta de peste 13 ani pe piata tamplariei PVC. Suntem o echipa unita, dinamica si dorim sa ne extindem activitatea; avem nevoie de colegi care sa ne ajute si cu care sa impartim beneficiile.
Consideram ca fiecare angajat este valoros pentru noi, ne reprezinta si incercam sa facem pentru toti la serviciu un mediu cat mai placut. Dorim ca fiecare membru al echipei sa se dezvolte, sa evolueze alaturi de noi.
Te asteptam in echipa!

Expirat
Agent vanzari tamplarie pvc  -  OCTALEX SRL - franciza BARRIER