Agent vanzari tamplarie PVC Rehau + Operator calculator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- comunica usor cu ceilalti, se adapteaza si poate sa convinga usor;
- persoana energica, orientata spre rezultate si spre invatare;
- preocupat sa construiasca si sa dezvolte relatii puternice cu clientii;
- abilitati de lucru cu calculatorul (Fenestra, Smart Bill, Excel, Word)
- contabilitate primara

Descrierea jobului

- invatarea produselor din oferta companiei
- ofertarea pe calculator cu soft specializat
- vanzarea / contactarea produselor precum si consilierea tehnica in vederea alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.

SC GIOVIREC COM SRL a luat fiinţă in anul 2004 ca o societate cu capital privat românesc. Incercam sa aducem acea inovatie in materie de tamplarie pvc Rehau si tot ce se subordoneaza acesteia plecand de la conceptul propriu-zis si pana la parghiile produsului: accesorii tamplarie PVC, continuand cu ferestre termopan din categoria termopane Rehau si nu in ultimul rand sa oferim si produse calitative din categoria de rulouri exterioare si usi garaj. De curand ne-am largit gama oferita prin peretii antivant si copertinele solare.
Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos