Publicat 14 Aug 2008 | Reactualizat 11 Sep 2008 | Expiră 14 Sep 2008

AGENT VANZARI SI LUCRATOR COMERCIAL (GESTIONAR) CONSTANTA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PENTRU AGENT VANZARI:
Experienta in domeniul vanzarilor.
Avantaj cunoasterea materialelor de uz stomatologic.
Avantaj asistent/e medical/stomatologie
Abilitati de comunicare.
Preferabil cunostinte de limba engleza.
Domiciliul in Constanta.

PENTRU LUCRATOR COMERCIAL:
Orientat spre rezultate, organizat, abilitati de prezentare si negociere, bune cunostinte de comunicare si relationare.
Dinamism, creativitate, initiativa.
Personalitate energica, responsabila, corecta, loiala si cu spirit de echipa.

Constituie avantaje:

Asistent/a medical/stomatologie si/sau tehnician/a dentar.
Cunoasterea produselor stomatologice
Experienta in vanzarile produselor stomatologice sau farmaceutice
Cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Identificarea, contactarea, atragerea potentialilor clienti (medici stomatologi / tehnicieni dentari).
Pastrarea legaturii cu acestia.
Promovarea produselor.
Preluarea, prelucrarea si livrarea comenzilor.
Incasarea vanzarilor.
Realizarea target-ului.

Pachet salarial compus din salariu fix+comision+bonuri de masa.

Se ofera masina+telefon mobil+participare la training-uri intensive.

Descrierea postului
Promoveaza imaginea firmei.
Identifica clientii noi.
Gestioneaza clientii alocati din baza de date existenta.
Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor.
Prezinta promoveaza si vinde produsele in confomitate cu standardele, tactica si strategia companiei.

Beneficii
Pachet salarial motivant, progresiv, functie de atributiile propuse si indeplinite.
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere.

Companie infiintata in anul 1994, avand ca obiect de activitate importul si distributia de aparatura, echipamente si consumabile de uz stomatologic. Pentru mai multe detalii consultati site-ul www.dentotal.ro

Expirat
AGENT VANZARI SI LUCRATOR COMERCIAL (GESTIONAR) CONSTANTA  -  Dentotal Protect SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles