Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Oct 2008

Agent vanzari servicii telefonie mobila

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta minim 1 an in vanzari
Domiciliu stabil in zona alocata
Permis de conducere minim 1 an
Cunostinte operare PC
Cunostinte limba engleza

Candidatii vor trimite CV, scrisoare de intentie cu descrierea detaliata a experientei in vanzari

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Reprezentarea intereselor companiei in zona de desfasurare a activitatii, fata de clientii actuali si clientii potentiali.
Crearea si mentinerea unor relatii comerciale cu clientii.
Negocierea contractelor comerciale in numele companiei angajatoare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon.
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere.
Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

Companie nationala in domeniul telefoniei mobile, aflata in extindere de activitate.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent vanzari servicii telefonie mobila  -  CONFIDENTIAL