Publicat 16 Iul 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Agent vanzari - SECA DISTRIBUTION - B; GL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj);
- orientare spre performanta;
- abilitati de vanzare in conditii de concurenta pe piata;
- disponibilitate la program prelungit;
- experienta in vanzari min.1 an;
- permis de conducere categ. B - minim 1 an;
- abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati
- gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona de activitate alocata in vederea realizarii obiectivelor de vanzari;
- aprovizioneaza toti clientii din zona de distributie.

Oferta (bonusuri, beneficii)
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma de distributie la nivel national;
- salariu motivant + comision la vanzari.

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Aquila Group

Expirat
Agent vanzari - SECA DISTRIBUTION - B; GL  -  Aquila Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles