Agent Vanzari / Sales Agent B2B

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca iti doresti sa faci parte dintr o echipa tanara, dinamica, dar in acelasi timp vrei un program part-time, atunci acesta este jobul perfect pentru tine.
Daca esti serios, punctual si te simti in largul tau sa lucrezi la birou alaturi de o echipa tanara, inseamna ca poti face parte din echipa noastra.

Candidatul ideal:
-este sociabil si comunicativ
-este dispus sa initieze sute de apeluri pe zi in Romania
-este un bun agent de vanzari
-are cunostinte de operare PC - Microsoft Office, Mail

Descrierea jobului

Scopul postului:
Prezentarea serviciilor de logistica/ transport ale companiei noastre altor firme din Romania in vederea colaborarii si mentinerii relatiei cu acestia

Responsabilitati:
-utilizarea internetului sau a altor surse pentru a obtine date de contact

-apelarea acestora si prezentarea serviciilor companiei

-introducerea datelor intr-un Excel

-mentinerea relatiei cu noii clienti si permanenta comunicare cu departamentul de logistica in vederea satisfacerii cererilor de transport

-respectarea targeteor de performanta

-respectarea programului de birou

Ce oferim?
-salariu fix la care se pot adauga bonusuri de performanta

-un mediu de lucru modern si placut in biroul nostru de pe calea floreasca

-oportunitatea de a castiga experienta in domeniul vanzarilor B2B

-posibilitate lucru Hybrid/Remote

Activitatea companiei noastre consta in intermedierea transporturilor de marfa

Compania noastra detine Licenta de Transport de la Autoritatea Rutiera Romana cat si certificat pentru transportul marfurilor periculoase (ADR).

Departamentul de logistica (Casa de Expeditii) organizeaza transporturi complete, in regim de grupaj, pentru marfa generala, cu temperatura controlata sau ADR.

Scopul nostru este sa formam o echipa de expeditori calificati, cu experienta in domeniul transporturilor.

Oferim un mediu de lucru modern si dinamic in biroul nostru de pe Calea Floreasca si renumeratii bazate pe performanta.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022