Agent vanzari / Reprezentant comercial - Ardeal (CJ/BN/AB)

BIOTUR Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

· Experienta in vanzari, in piata tinta (medicamente de uz veterinar, hrana si accesorii animale de companie, furaje si aditivi, insecticide-raticide ) - constituie un avantaj
· Pozitionarea domiciliului intr-o locatie care sa permita deservirea facila a intregii arii constituie un avantaj
· Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
· Gandire creativa si analitica
· Capacitati de planificare si organizare proprie
· Permis categoria B
· Engleza scris si vorbit - constitue un avantaj
· Cunostiinte PC/Tableta – Windows, Microsoft Office, Android Basics
· Disponibilitate pentru deplasari frecvente
· Participare la expozitii nationale si internationale

Descrierea jobului

· Promovarea si vanzarea produselor companiei catre cabinetele veterinare, farmacii veterinare si pet-shop-uri, ferme zootehnice, in zona arondata
· Abilitati de relationare si negociere, flexibilitate, tenacitate, fermitate in luarea deciziilor, spirit intreprinzator, capacitatea de a lucra independent
· Realizarea bugetului de vanzare in concordanta cu strategia de business a companiei
· Obisnuinta de lucru in baza unui target
· Intocmirea periodica de rapoarte de activitate
· Orientare catre realizarea obiectivelor si obtinerea de performante
· Respectarea politicilor comerciale ale companiei
· Administrarea portofoliul de clienti existenti si dezvoltarea lui

Se ofera:
· Training tehnic si comercial in cadrul companiei
· Posibilitati de promovare, Masina de serviciu, Pachet IT&C
· Pachet salarial atractiv + comision din vanzari
· Suport marketing in vanzari
· Zona arondata : Cluj, Bistrita-Nasaud, Alba

Descrierea companiei

• Din 1996 / Peste 10.000 de articole •
• Peste 150 furnizori, dintre care 60 externi •
• Distribuitor national •
• PET: Produse pentru animale de companie •
• VET: Produse medicinale veterinare •
• DDD: Produse pentru dezinsectie, dezinfectie si deratizare •
• Produse dedicate fermelor si cresterii animalelor •
• www.biotur.ro •

Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos