Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Agent vanzari/recrutare in regim de Call Center

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Manuvia Romania isi mareste echipa. Daca iti doresti o cariera in vanzari/recrutare, te asteptam sa ni te alaturi!

Daca:
- esti fire empatica, comunicativa, serioasa, cu capacitate de adaptare, bun coechipier
- iti place sa interactionezi telefonic cu candidatii
- esti orientat spre atingerea obiectivelor
- esti absolvent de Psihologie/Pedagogie (nu este obligatoriu, dar reprezinta avantaj)
- vorbesti limba engleza, germana sau ceha la nivel mediu (nu este obligatoriu, dar reprezinta avantaj)

Al nostru/a noastra esti! :)

Descrierea jobului

Ce vei face:
- recrutarea telefonica a candidatilor
- preluarea apelurilor telefonice și a mesajelor electronice
- informarea candidatilor lor cu privire la pozitiile deschise
- evaluarea candidatiilor selectati si pregatirea dosarelor lor
- administrarea si actualizarea continua a bazei de date cu candidatii
- atingerea indicatorilor de performanta stabiliti

Ce iti oferim noi:
- parte salariala fixa si bonusuri in functie de performanta
- training de specialitate pentru a fi cel mai bun
- telefon si laptop de serviciu
- sansa de a face parte dintr-un colectiv tanar si de a ti se recunoate meritele pe bune

Manuvia company is a leader in the market of personnel leasing with a focus in six countries of Central and Eastern Europe focused on ensuring employees and managing human resources.
We provide a wide range of services from searching,recruiting, and gaining permanent employees after training and consultation in the area of personnel strategies. Our first aim is to ensure businesses and manufacturers with suitable workers, in any number and for a short time, while offering professional services and care for the keeping of temporary employees.

Expirat
Agent vanzari/recrutare in regim de Call Center  -  Manuvia Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles