Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

AGENT VANZARI PRODUSE AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-Disponibilitate
-Cunostinte teoretice despre sistemele audio si electrice din autoturisme
-Nivelul de studii: medii sau superioare;
-Cunostinte de operare pe calculator
-Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu
-Domiciliu stabil in Bucuresti
-Carnet de conducere cat b min 2 ani

CARACTER
- caracter integru, comunicativ, carismatic
- atentie distributiva si sporita la detalii
- limbaj civilizat si lipsa viciilor ,
- dorinta si capacitate de a-si dezvolta cunostintele in domeniu
- seriozitate, constinciozitate, flexibilitate
- flexibilitate in relatia cu clientii
- spirit de echipa
- experienta reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- Preluarea intretinerea si extinderea portofoliului de clienti
- Prezinta clientilor toate informatiile despre produsele solicitate
- Prezinta clientilor produsele noi aparute
- Propune si recomanda clientilor toate alternativele la produsele solicitate;
- Viziteaza periodic si intretinere relatii bune cu clienti
- Propune oportunitatea organizarii de promotii sau oferte speciale

Beneficii

-mediu de lucru modern
-posibilitate rapida de afirmare in cadrul firmei
-salariu fix competitiv
-bonusuri in functie de realizari
-auto
-telefon

Descrierea companiei

Retea de distributie nationala ptr echipamente auto

Expirat
AGENT VANZARI PRODUSE AUTO  -  AUDIO SOLUTION S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles