Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 23 Iul 2019 | Expiră 23 Iul 2019

AGENT VANZARI PRODUSE ALIMENTARE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii medii
Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva si persuasiune, discernamant si capacitatea de a lua decizii, corectitudine si loialitate fata de firma, buna cunoastere a pietei cu produse similare, rezistenta la efort si stres, agreabil, cunostinte operare PC (excell, word), dorinta de a invata si impartasi lucruri noi, stabilitate psihica si emotionala,

Descrierea jobului

Vanzare produse alimentare: preparate din carne, produse lactate
Salariu net lunar: 1850 lei
Comision 1% din vanzarea incasata
Target minim: 45 mii lei/luna, pentru primele 3 luni de la angajare, valoare necomisionata
Target pentru comision: 50 mii lei/luna, vanzare incasata
Extrabeneficii:
- la vanzari constante de 100 mii lei/luna, incasate timp de 6 luni consecutiv, angajatul va primi un Ford Focus ca masina de serviciu.
- la vanzari de 150 mii lei/luna, incasate timp de 6 luni consecutiv, se va schimba masina de serviciu, in Ford Kuga.

Grupul de Firme TCE 3 Brazi reprezinta o companie etalon in domeniile agricultura, zootehnie, productie alimentara si nealimentara, turism, exploatare forestiera si comert cu amanuntul. Suntem convinsi ca dezvoltarea durabila si sustenabila a companiei se datoreaza unei echipe dedicate, profesioniste si orientate spre clientii si partenerii nostri.

Expirat
AGENT VANZARI PRODUSE ALIMENTARE  -  GRUPUL DE FIRME TCE 3 BRAZI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles