Publicat 20 Feb 2017 | Reactualizat 23 Mar 2017 | Expiră 24 Mar 2017

Agent vanzari prin telefon

30 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoştinţe de bază ale calculatorului ,cum ar fi word, email, aplicaţii pe internet, precum şi abilitatea de a tasta, şi de a introduce informaţii într-o baza de date
- Mod de gândire orientat spre client
- Abilităţi de comunicare (argumentare concisă şi logică, abilitate de a observa pasiv şi eficient)
- Deschis la provocările profesionale

- Cunoştinţe aprofundate despre produse şi servicii
- Flexibilitate - Disponibilitate de lucru in ture
- Spirit de echipă
- Experienta in domeniul call center sau vanzari ar putea reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului

- Vanzari prin telefon, promovare de produse si servicii
- Angajatul preia comenzile şi cerinţele clientului, rezolvă problemele şi plângerile apărute, de asemenea răspunde la întrebările clienţilor telefonic.

Beneficii:

Training
Pentru ca promovam dezvoltarea continua la nivel profesional oferim:

• Training Profesional pentru toti angajatii CGS.
• Cursuri de perfectionare pentru toate procedurile noi implimentate in companie
• Abonament gratuit in cadrul unei biblioteci online ce cuprinde materiale din toate domeniile.

Bonusuri de performanta

Incurajam evolutia si determinarea angajatilor nostrii de aceea oferim:

• Bonusuri de performanta cu beneficii financiare si non financiare pentru angajatii nostri
• Oportunitatea de a-si dezvolta cariera si a aplica pentru o pozitie de suport sau Management.
• Posibilitatea de a primi o stea cu numele lor pe aleea Walk of Fame din cadrul companiei, unde ne exprimam recunostinta pentru angajatii care au adus inovatie si o perspectiva noua in CGS.

Beneficii aditionale

• Asigurare medicala private
• Contract pe perioada nedeterminata
• Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere
• Posibilitatea de a face parte dintr-o industrie dinamica si plina de oportunitati

CGS Romania este una dintre cele mai mari companii pe piata de support center din Romania. Ca angajat al CGS Romania te vei bucura de un program flexibil cu posibilitati de angajare atat in regim full-time cat si part- time, de traininguri de formare si de pachete salariale deosebite. In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.

Alatura-te echipei noastre entuziaste si dinamice pentru dezvoltarea ta profesionala!

www.cgsinc.com

Expirat
Agent vanzari prin telefon  -  Computer Generated Solutions Romania SRL