Agent vanzari prin telefon (solutii software ) - home office

AxesSoftware - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Entuziast? Convingator?
Crezi ca poti sa fi avangarda telefonica si sa programezi pentru un coleg vizite la companiile interesate sa cumpere solutia noastra software?
Vino in echipa noastra si te ajutam sa te dezvolti si sa devii un adevarat profesionist in vanzari.
Vei invata de la cei mai buni intr-un domeniu in care viitorul este asigurat.

Activitatea presupune participarea la o vanzare B2B inteligenta in contact cu noile tehnologii a unui produs a carei carte de vizita este un portofoliu actual de excelenta, prin contactarea telefonica a clientilor interesati si stabilirea vizitelor pentru colegii din teren.

Descrierea jobului

Experienta in vanzari sau call center este backgroundul ideal dar suntem dispusi sa formam si oameni fara experienta dar cu dorinta de a invata si performa.

Absolut necesare
- abilitati de comunicare in limba Romana
- coerenta, dictie buna, abilitatea de a mentine o conversatie
- abilitatea de persuasiune
- calm si incisivitate
- limba engleza conversational, orice alta limba straina este un mare plus
- o conexiune buna la internet prin cablu
- seriozitate si orientare catre client
Nu in ultimul rand
Carisma, inteligenta, flexibilitate si adaptabilitate

Beneficii
Training, posibilitatea reala de avansare,
venituri raportate la volumul si calitatea muncii
Mod flexibil de colaborare - home office

In anul 2005 a luat fiinta firma Axes Software din dorinta de a realiza aplicatii complexe pentru automatizarea proceselor de marfuri si servicii in cadrul companiilor, incepand cu aplicatii de tip WMS. Astfel dezvoltam aplicatii de urmarirea a fluxurilor de productie (PMS � Production Management System), aplicatii de gestionare a comenzilor de intrare si iesire (OMS � Orders Management Systems) si aplicatii de gestionare a transporturilor de marfuri (TMS � Transport Management Systems).
Folosind cele mai noi tehnologii in domeniul dezvoltarii de programe si echipamente de ultima generatie solutiile noastre raspund celor mai exigente cerinte din diferite domenii cum ar fi: productie, logistica, curierat, distributie.
Publicat 24 nov. 2021 Reactualizat 22 dec. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos