Publicat 26 Mar 2019 | Reactualizat 25 Apr 2019 | Expiră 26 Apr 2019

Agent Vanzari Piese de Schimb

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare :profil tehnic/economic;

- Experienta in vanzari, domeniul auto - constituie avantaj;

- Cunostinte PC (MS Office);

- Permis auto: categoria B;

- Engleza nivel conversational;

- Persoana flexibila si foarte bine organizata, cu bune abilitati de comunicare si negociere.

Descrierea jobului

- Prezinta clientilor oferta de servicii si piese de schimb a companiei;

- Realizeaza target-ul cantitativ, valoric si calitativ individual stabilit;

- Gestioneaza portofoliului de clienti;

- Prospecteaza aria atribuita, viziteaza/contacteaza clientii existenti si potentiali;

- Identifica si analizeaza nevoile clientilor si le inainteaza oferte personalizate;

- Negociaza oferta din punct de vedere tehnic si financiar cu clientul;

- Se preocupa in permanenta de cresterea nivelului de satisfactie al clientilor.

Iveco Truck Services unicul Dealer de Proprietate al Iveco Spa in România, are ca misiune să devina leader in vanzarea de servicii si vehicule comerciale.
Viziune
A fi cu un pas înaintea competiţiei, oferind valoare şi calitate pentru succesul clienţilor noştri.
Valori
Performanţă. Susţinem valoare afacerii clienţilor noştri.
Credem că performanţa produselor şi serviciilor noastre înseamnă în primul rând să-I oferim clientului un instrument prin care susţinem creşterea afacerii sale în timp, astfel încât succesul său devine şi al nostru şi viceversa.
Determinare. Ne luăm în serios responsabilităţile.
Nu ne este teamă să verificăm modul în care lucrăm pentru a aduce îmbunătăţiri în permanenţă produselor şi serviciilor noastre, acordând prioritate în primul rând productivităţii clienţilor şi protecţiei mediului înconjurător.
Încredere. Ne ţinem de promisiuni.
Faptul că ne ţinem de cuvânt atât faţă de clienţi cât şi faţă de angajaţi este parte a stilului nostru.
Contribuim la bunul renume al companiei noastre respectând promisiunile cu produsele şi serviciile noastre.
Spirit de echipă. Lucrăm ca o echipă cu furnizorii şi clienţii nostrii, pentru a fi mereu în topul schimbărilor.

Expirat
Agent Vanzari Piese de Schimb  -  Iveco Truck Services