AGENT VANZARI PENTRU JUDETUL BACAU/NEAMT

SC DERAMAR SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Bune abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere;
-Persoana dinamica,comunicativa, organizata;
-Spirit de echipa,orientare catre client;
-Posesor de permis categoria B;
-Disponibilitate pentru program prelungit.
-Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

Descrierea jobului

-Realizeaza obictivele companiei pe zona arondata, asigura vanzarea directa a marfurilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei;
-Prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu;
-Responsabil cu cresterea volumului de vanzari, imbunatatirea relatiei cu clientii existenti si contactarea potentialilor clienti.
-Responsabil cu preluarea comenzilor si incasarea soldurilor existente.
-Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa;
-Posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire
-Negociaza , incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
-Pachet salarial atractiv in functie de realizarea obiectivelor de vanzari(salariu fix+bonusuri);
-Se asigura masina si telefon de serviciu.

SC DERAMAR SRL,distribuitor de produse de curatenie si consumabile pentru segmentul HoReCa.
Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos