Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Agent Vanzari OPERATOR CALL CENTER

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Constituie avantaj urmatoarele calitati:
voce placuta
abilitati de comunicare si interrelationare cu clientii
cunostinte minime de utilizare PC
bun vorbitor al limbii romane
cunostinte de marketing si statistica

Descrierea jobului

Contacteaza clientii din baza de date

Responsabilitati:
Crearea unei retele de clienti
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
Raportarea catre supervizor a rezultatelor obtinute

Beneficii:
- contract de munca
- salariu +bonus de activitate+alte beneficii
- program L-V 9-17
- posibilitatea de a lucra de acasa

NINO NINO SECURITY srl comercializează, proiectează şi instalează sisteme de alarmă, sisteme de supraveghere video, automatizări porţi (batante sau culisante), bariere auto, interfoane, videointerfoane, sisteme de control acces.

Puteti aplica si la email: angajari@sisteme-de-securitate.com , pe site: sisteme-de-securitate.com , sau la tel: 0732.414.301

Expirat
Agent Vanzari OPERATOR CALL CENTER  -  Nino Nino Security srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles