Agent Vânzări Only One

Only One Srl - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Căutăm reprezentant de vânzări carismatic, productiv și energic, căruia îi place să comunice cu clienții și, cel mai important, știe să-i convingă că au nevoie exact de ceea ce le oferă. În cazul în care aceste calități sunt punctele tale forte - continuă să citești!

Aptitudini și abilități personale:

• Entuziasm pentru realizări și orientare către rezultate, precum și către atingerea obiectivelor;
• Abilități de afaceri puternice;
• Cunoștințe informatice bune;
Experiența minima in vanzari – 2 ani, in FMCB• Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
• Flexibilitate și inițiativă;
• Permis de conducere valabil.

Descrierea jobului

Cunoștințe profesionale, abilități și abilități pentru:

• Construirea și menținerea unei rețele de vânzări, precum și prezentarea activă a produselor și extinderea cotei de piață a companiei;
• Creșterea volumului și a calității vânzărilor prin oferirea de consultări profesionale in locațiile și instruirea angajaților cum să vândă produsul;
• Preluarea comenzilor și organizarea comenzilor;
• Poziționarea corectă a produsului în rețeaua de vânzare cu amănuntul și menținerea stocurilor in locatii;
• Cercetare și analiză de piață;
• Colectarea de informații despre activități competitive;
• Adăugarea și actualizarea bazei de date cu clienții;
• Plasarea și înlocuirea materialelor publicitare in locati.

Descrierea companiei

Only One - Ucigașul de țigări!

Only One este un nou produs inovator, o alternativă la fumat.

Noi oferim:

• Salariu fix excelent;
• Bonus pentru fiecare vânzare;
• Contract de muncă și asigurare completă;
• Mediu de lucru pozitiv și în curs de dezvoltare;
• Atmosferă creativă și productivă;
• Angajarea pe tot parcursul anului și dezvoltarea profesională pe termen lung;
• Oportunitate reală de exprimare personală
• Instruire pentru introducerea în sistemul comercial al mărcii, precum și instruiri și dezvoltare ulterioare constante.

Se acordă preferință candidaților:

• Cu experiență în vânzarea de bunuri de consum în mișcare rapidă și cunoașterea rețelei comerciale cu locații pentru țigări și alcool.

În cazul în care pasiunea ta este în vânzări, că vrei ca zilele tale să fie interesante și intense, că banii și succesul te motivează, trimite-ne un CV actualizat cu o fotografie.

Solicitanții selectați vor fi invitați la interviu.

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos