Agent vanzari Olt

SAFF TRADING - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 400 - 600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, stabila, dornica de afirmare, abilitati de comunicare, rezistenta la stress si program prelungit.

Descrierea jobului

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti. Cresterea sortimentatiei si a valorilor de vanzare, asigurarea mercantizarii produselor. O importanta deosebita se acorda monitorizarii soldurilor si a situatiei financiare a clientilor.
Beneficiaza de masina de servici, decont de telefon mobil, salariu motivant in functie de rezultate

Compania este infiintata in 1994 si a inceput activitatea ca distribuitor local (jud Dolj). Ulterior si-a extins activitatea de distributie directa in Gorj, Olt, Mehedinti, Arges, Valcea, Teleorman si reprezentare la nivel national prin intermediul a 7 (sapte) ASM. Din 2000 a inceput activitatea de import avand in portofoliu o serie de branduri importante ca SNACKSIA (seminte,alune), SERENATA, TOTTIS (GR - croissante, breadchips), VINCINNI (F.Y.R.O -MK, patiserie), NOVAC (TH - conserve ananas, peste), RBL (BG - orez, fasole), SUGARS MAGIC (ES - acadele ), TADAL (TR - masline), CARPOS (GR - masline), ELKA (AL - croissante,snacksuri), etc.
Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos