Publicat 18 Sep 2019 | Expiră 19 Oct 2019

Agent vanzari la nivel national

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Perseverent cu aptitudini in domeniul vanzarilor, comunicativ.
  • Orientare catre indeplinirea targetului stabilit la nivelul companiei.
  • Disponibilitate pentru deplasari.
  • Bune abilitati de negociere.
  • Abilitati de solutionare a problemelor.
  • Cunostinte medii de operare PC
  • Permis de categoria B.
  • Candidatul poate fi din orice colt al tarii

Descrierea jobului

  • Prospectarea si identificarea de potentiali clienti la nivel national.
  • Negocierea si incheierea de contracte.
  • Atingerea obiectivelor in termenele stabilite.
  • Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliul companiei.
  • Intocmirea de rapoarte specifice activitatii.

Beneficii.
  • Autoturism si telefon de serviciu.
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix si bonusuri in raport cu performanta)
  • Tichete de masa.

GALA COM SRL este companie romaneasca specializata pe importul si distributia de materii prime si materiale de ambalare.

Expirat
Agent vanzari la nivel national  -  Gala COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles