Agent vanzari la MagazinulCuScule.ro

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • cunoștințe operare PC și Internet;
  • persoană dinamică;
  • abilități de lucru în echipă;
  • disponibilitate program prelungit (ore suplimentare platite sau recuperate);
  • persoană organizată;
  • bun comunicator, cu abilități de vânzare;
  • atitudine pozitivă;
  • seriozitate;
  • sa poata gestiona mai multe sarcini în același timp;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • acordare suport clienți (email, telefon, chat, etc.);
  • intocmire oferte;
  • documentare produse pe site;
  • coletarea si pregatirea coletelor pentru livrare;
  • recepționare marfă;
Beneficii:
  • nu se lucrează în weekend sau în sărbătorile legale;
  • orele suplimentare se plătesc sau se recuperează;
  • colectiv tanar, dinamic si prietenos;
  • tichete de masa;
  • bonusuri / prime;
  • dezvoltare profesională continuă.

Stabilitatea companiei este dovedită de prezența în piață de peste 10 ani, timp în care am crescut ambițios și sustenabil, oferind produse ale mărcilor Yato, Vorel, PowerUp, Sthor, Lund, FLO clienților noștri.
Toți angajații noștri se dedică acelorași valori și motivației de a face www.MagazinulCuScule.ro în fiecare zi tot mai bun. Noi le oferim șansa să își construiască o carieră de succes, iar pentru aceasta investim resurse considerabile pentru formarea și dezvoltarea lor pe toate planurile.
Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 19 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos