Agent vanzari Judetul Maramures

CHIS & CHIS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, energica si dornica de calificare si dezvoltare personala;
Persoana comunicativa foarte ambitioasa, motivata
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme;
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Permis de conducere categoria B;
Cunostinte bune de operare PC (Excel, Word, Internet, Outlook).

Descrierea jobului

Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
Urmarirea realizarii si depasirii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
Administreaza eficient portofoliul de clienti existent si prospecteaza piata in vederea atragerii de noi clienti si oportunitati de vanzare;
Consilierea clientilor in alegerea celor mai bune produse pentru zona de vanzare;
Urmarirea derularii contractelor si incasarea contravalorii marfurilor vandute;
Raportarea evolutiei vanzarilor urmarind realizarea targetelor de vanzari.

Beneficii/instrumente de lucru:
Tableta
Telefon de serviciu;
Masina de serviciu;
Salariu de baza + bonuri de masa+procent direct din vanzari+bonus pentru atingerea obiectivelor

Descrierea companiei

Distributie articole piatra naturala

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 18 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos