AGENT VANZARI - Jud. Dolj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- min. 3 ani in activitatea de vanzari ;
- studii medii;
- cunostinte solide in vanzari si distributie;
- loialitate,capacitate de comunicare,disciplina;
- capacitate de planificare;
- orientat catre client;

Descrierea jobului

- asigura vanzarea produselor firmei catre toti clientii posibili din zona de responsabilitate;
- se preocupa de cresterea permanenta a numarului de clienti si de aplicarea in teritoriu a politicii generale a firmei;

Companie multinationala de distributie pentru produsele :BU, STR8, C-Thru, Johnson&Johnson, Antonio Banderas, Fino, Elmiplant si produse selective (Paco Rabanne, Carolina Herrera).
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos