Publicat 15 Oct 2008 | Expiră 15 Nov 2008

AGENT VANZARI - IT Soft / Aparatura

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare.
Abilitati de comunicare si negociere.
Experienta in vanzari.
Carnet de conducere cat. B.
Cunostinte PC
Abilitati de lucru in echipa
Capacitate de analiz

Descrierea jobului

Creeaza, gestioneaza si dezvolta relatiile cu clientii.
Promoveaza produsele si imaginea companiei.
Urmareste fidelizarea clientilor.
Negocieaza termenii si conditiile contractuale in ceea ce priveste vanzarile catre clienti.

Salariu fix si comision din vanzari.
Masina servici, telefon.
Flexibilitate, mediu de lucru intr-o echipa tanara.

- Salariu motivant (200E – 800E in functie de cunostinte si experienta)
- Pachet salarial competitiv
- Lucrul in cadrul unei echipe de tineri profesionisti
- Training

Expirat
AGENT VANZARI - IT Soft / Aparatura  -  SC Logistic Software SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles