Publicat 05 Feb 2019 | Reactualizat 12 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Agent vanzari inghetata

1 post

Candidatul ideal

- Minim 2 ani experienta in vanzari FMCG. Experienta in vanzarea de inghetata reprezinta un avantaj;
- Studii: minim studii medii;
- Abilitati de comunicare, negociere si planificare;
- Orientat catre rezultate, cu atitudine pozitiva;
- Carnet de conducere categoria B, vechime minim un an (de preferat).

Descrierea jobului

- Se asigura de realizarea obiectivelor (distributie, volum si incasari) pentru zona alocata;
- Urmareste consolidarea distributiei in zona alocata, inclusiv prin marirea portofoliului de clienti activi;
- Extinde gama de produse distribuite si promoveaza produse noi la clientii existenti;
- Identifica oportunitati pentru amplasarea de lazi frigorifice la clienti si monitorizeaza lazile existente;
- Se asigura de incadrarea in termen a soldurilor;
- Colaboreaza cu celelalte departamente pentru a asigura clientilor sai cele mai bune servicii pentru vanzari.

SIMBA INVEST Bacau, distibuitor autorizat pentru MONDELEZ, JACOBS DOUWE EGBERTS, WRIGLEY, MARS, NESTLE, KANDIA, HENKEL BEAUTY CARE, KIMBERLY CLARK, PERNOD RICARD, ALEXANDRION, CRAMELE RECAS, HALEWOOD WINE, COTNARI, PARMALAT, etc.

Sunteți gata de a lucra într-un mediu provocator, dar, de asemenea, plin de farmec și de dinamism? Sunteti gata sa va alaturati echipei de profesionisti din cadrul unei companii cu peste 18 ani de experienta in distributie? Dacă împărtășiti pasiune pentru echilibru, performanta si provocare, acesta este locul potrivit pentru a începe cariera ta. Ca urmare, angajam personal pentru urmatoarele posturi:

Agent vanzari inghetata  -  Simba Invest SRL