Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 10 Ian 2016

Agent vanzari In Limbile Engleza , Germana ,Franceza ,Spaniola

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pt postul de Agent vanzari In Limbile Engleza , Germana ,Franceza ,Spaniola cautam o persoana buna vorbitoare in una din limbile Engleza , Germana ,Franceza ,Spaniola. I

Ideal ar un nivel fluent de cunoastere a uneia din limbile de mai sus.
Un avantaj ar fi experenta / cunostinte in domeniul vanzarilor , ca agent vanzari sau reprezentant comercial
Usurinta in comunicarea verbala, caracter placut , pozitiv si deschis negocierii .
Ideal ar fi cunostinte legate de activitatea comerciala.
Minime cunostinte de operare calculator.

Descrierea jobului

Program full time, munca de birou ,pentru inceput acceptam si part time.
Asteptam cu interes persoane capabile pe care cu siguranta vom sti a le integra in echipa noastra.
Comunicati totodata si un numar de telefon . Un avantaj suplimentar ar fi si trimiterea unei scurte prezentari personale (scoli absolvite , expierenta profesionala , aptitudini si abilitati mai deosebite ....sau , daca aveti ,a unui CV )

Descrierea companiei

importator- exportator si distribuitor

Expirat
Agent vanzari In Limbile Engleza , Germana ,Franceza ,Spaniola  -  Bosînceanu V. Romeo Întreprindere Individuală