de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 07 Dec 2019

AGENT VANZARI IMOBILIARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană cu ambiție, focusată pe succes și pasionată de cunoașterea altor persoane, stabilirea de contacte de business precum și interesată de dezvoltarea personală continuă, atunci în cadrul firmei noastre poți obține experiențe de valoare și vei putea rezolva provocări într-un mediu foarte motivant. Vei câștiga flexibilitate în viața privată și profesională, datorită căreia vei avea timp și posibilități pentru realizarea pasiunilor.

Cerinte:
- studii medii/superioare (de preferat in Marketing, Relatii Publice);
- minim 2 ani de experienta in imobiliare sau vanzari (constituie un avantaj);
- persoana sociabila cu bune abilitati de comunicare, negociere si de convingere, cu orientare spre rezultate;
- permis de conducere cat. B;
- cunoasterea limbii engleze.

Descrierea jobului

Descriere:
- Promovarea firmei, a imaginii firmei si a ofertei imobiliare a acesteia;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare - vanzare apartamente in blocuri nou construite, inchirieri apartamente;
- Consilierea clientilor in vederea achizitiei imobilelor;
- Stabilirea intalnirilor si efectuarea vizionarilor;
- Gestionarea tranzactiilor;
- Relatia cu clientii post-vanzare;
-Intocmire rapoarte lunare/trimestriale pentru vanzari;
- Posibilitatea dezvoltarii si a evolutiei profesionale prin formarea unei echipe de vanzari.

Oferim:
- salariu fix ( + comisioane si bonusuri, in functie de vanzari)
- masina de serviciu;
- telefon;
- laptop;
- dezvoltare profesionala (cursuri, training).

Euro Vial Residence a luat naștere din pasiunea pentru calitate, eleganță și rafinament, propulsându-se astfel în topul dezvoltatorilor imobiliari din Constanța. Recent apărut în peisajul imobiliar constănțean, dezvoltat de o echipă determinată și creativă, Euro Vial Residence prezintă un nou concept imobiliar cu cele mai înalte standarde de calitate.

Expirat
AGENT VANZARI IMOBILIARE  -  EURO VIAL RESIDENCE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles