Agent Vanzari Imobiliare ~ Parte Fixa + Variabila ~ Luxor

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 15000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Perseverenta;
  • Pro-Activ;
  • Dorinta succesului;
  • Abilitati de invatare.

Descrierea jobului

Luxor Grup usureaza munca de zi cu zi a consultantului imobiliar oferind un real suport in back-office, punand la dispozitie consultantului o gama larga de oferte imobiliare , acesta ocupandu-se strict de clientul cumparator.

Responsabilitati :
  • Stabilirea vizionarii cu clientii agentiei;
  • Semnarea documentelor necesare cu clientii;
  • Trimiterea de oferte clientilor pe whatsapp/e-mail;
  • Calificarea exacta a clientilor si introducerea informatilor in baza de date a companiei;
  • Oferirea de informatii corecte clientilor despre noutatile din piata imobiliara;
  • Participarea la training-uri si la activitatile de dezvoltare ale biroului.

Beneficii:
  • Avem pregatit pentru tine 3 variante de salarizare, urmand sa stabilim impreuna care dintre variante ti se potriveste cel mai bine.
  • Comision substantial din vanzari (cifrele exacte se comunica la interviu);
  • Parte fixa + Comision din vazaril (cifrele exacte se comunica la interviu);
  • Suma fixa oferita pe contract + Comision din vanzari (cifrele exacte se comunica la interviu).

Luxor Grup este o companie care are ca si activitate principala Intermedierea Imobiliara.

Activam pe segementele de Rezidential Nou/Vechi, Comercial, Industrial.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022