Agent vanzari IASI si PASCANI-DIVIZIA FOOD

LIFE IND SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 400 - 1200 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare;
  • Domiciliul stabil in Iasi pentru postul aferent filialei IASI
  • Domiciliul stabil in Pascani pentru postul aferent filialei PASCANI
  • Experienta in vanzari poate constitui un avantaj;
  • Spirit dе echipa;
  • Atitudine proactiva si orientata spre clienti;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Capacitate dе planificare, organizare si mentinere a relatiei cu clientii actuali din portofoliu;
  • Cunostinte minime dе operare PC;
  • Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Mentinеrea rеlаtiеi cu cliеntii existеnti, prospеcаtarea si dezvoltarеа portofoliului dе clienti din zona аrondata;
  • Identifica permanent noi oportunitati de dezvoltare a business-ului;
  • Atingerea obiectivelor lunare dе vanzari, cu respectarea politicii comerciale a firmei;
  • Cunoasterea si promovarea produselor din oferta Life Ind;
  • Urmarirea incasarii creantelor la termenele de plata agreate;
  • Culege informatii din teritoriu despre principalii competitori ;
  • Urmareste gradul de satisfactie post vanzare a clientilor.

SC Life Ind SRL a fost infiintata in anul 1993 si este unul dintre jucatorii importanti pe piata FMCG a judetului Iasi atat pe partea de distributie cat si logistica, avand in portofoliu producatori renumiti .
Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos