Agent Vanzari HoReCa

Kitchen Shop - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Experienta in vanzari, in zona Horeca
• Cunostinte legate de vanzari, strategii si tehnici de vanzare
• Capacitate de a crea si coordona o echipă, de vanzari
• Va asigura un control riguros al performantelor
• Orientare spre client si rezultate
• Abilitati de planificare, comunicare si negociere;
• Permis conducere categoria B
• Cunostinte operare PC (in special excel)

Descrierea jobului

• Dezvolta noua divizie Horeca din cadrul firmei
• Planifica, organizeaza, coordoneaza si monitorizeaza activitatea si rezultatele echipei
de vanzari
• Analizeaza periodic activitatea de vanzari, intocmeste rapoarte şi gaseste solutii in
vederea imbunatatirii proceselor de vanzari, rezultatelor si maximizarea profitabilitatii
• Monitorizeaza in permanenta dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti
Oferim:
Pachet salarial motivant, (cu bonusuri din vanzari)
Posibilitatea construirii unei cariere de succes in cadrul companiei noastre. Suntem
deschisi la forme de colaborare interesante si motivante!

KitchenShop srl este importator, distribuitor si retailer de produse de bucatarie pe piata
romaneasca. Firma este importator direct pentru peste 40 de furnizori de renume (Brita,
SodaStream, Zwilling, Peugeot, Staub, etc), detine 17 magazine si distribuie produse in
marile supermarket-uri.
Firma creste accelerat si are planuri mari de expansiune, la care vrem sa participi si tu.
Daca ai experienta in vanzari (in domeniul Horeca) si crezi ca poti conduce propriul tau
departament Horeca, atunci esti candidatul nostru ideal. Vino sa dezvoltam impreuna
cea mai moderna divizie de Horeca din Romania.
Intra pe www.kitchenshop.ro, pentru a vedea magazinul nostru online (dedicat
utlizatorilor casnici).

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 11 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022