Publicat 25 Oct 2008 | Reactualizat 22 Nov 2008 | Expiră 25 Nov 2008

AGENT VANZARI HORECA - zona Timis

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienta anterioara ca agent de vanzari;
-experienta in sectorul Horeca minim 1 an;
-persoana responsabila, dinamica, comunicativa, prezentabila, focusata pe rezultate;
-persoana capabila sa respecte instructiuni verbale si scrise;

Descrierea jobului

- gestioneaza clientii existenti si se preocupa de cresterea portofoliului de clienti;
-preia comenzile si incaseaza banii la termenele agreeate;
-monitorizeaza concurenta;
-elaboreaza rapoarte de vanzari.

Se ofera:
-salariu motivant + comision din vanzari, autoturism de serviciu, telefon mobil.

Firma NORDIC IMPORT-EXPORT este lider de piata in domeniul distributiei produselor alimentare premium.
Avand o experienta de peste 14 ani pe piata romaneasca de retail, compania a cunoscut o dezvoltare continua datorita preocuparii permanente pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor.
Compania colaboreaza cu cei mai puternici producatori din Europa, lideri incontestabili in calitate, pentru a promova produsele de top pe piata din Romania.

Expirat
AGENT VANZARI HORECA - zona Timis  -  NORDIC IMPORT-EXPORT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles