de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Agent vanzari HORECA VAN SELL (TM, AR, CS)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii;
-Experienta relevanta pe un post similar; reprezinta un avantaj cunoastrea pietei de profil
- Abilitati de planificare si organizare;
-Orientare catre servicii
-Curaj/curiozitate
-Orientare catre rezultat
-Inititativa
-Permis de conducere cat.B – obligatoriu

Descrierea jobului

Obiectivele postului:
Realizarea targetului de vânzări prin vânzarea directă de produse în zona alocată.
Identificarea permanentă de noi clienți potențiali.
Creșterea cotei de piață a produselor angajatorului.

Responsabilitati:
- îndeplinirea obiectivelor lunare, de către clientii directi
- incasarea valorii produselor livrate
-Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor angajatorului în zona alocată
- analiza clientilor din punct de vedere al vanzarilor si productivitatii
- Implementează acordurile cu clienţii directi
- Implementează activităţile promoţionale ale JM si gestionează stocul de materiale promoţionale.
- Atinge toate obiectivele stabilite in interesul Julius Meinl Romania
- Implementează politica comercială Julius Meinl Romania
- cunoaşte portofoliul de clienţi si persoanele de decizie
- duce la îndeplinire orice sarcina de serviciu in interesul Julius Meinl.
- întocmeşte si expediază la timp si corect rapoartele solicitate.
- comunica in scris si soluţionează prompt problemele apărute.
-Respectă Regulamentul Intern și Regulamentul de Organizare și Funcționare al angajatorului

Daca doresti sa faci parte dintr-o companie ale carei valori sunt etica, profesionalismul si orientarea catre client, atunci alatura-te companiei noastre.

Julius Meinl este parte a grupului Julius Meinl din Austria, una dintre cele mai importante companii de productie si distributie cafea in piata HORECA cu puncte lucru deschise in peste 70 de tari.
In Romania, Julius Meinl este una dintre cele mai importante companii de comercializare a produselor de cafea pe piata HORECA, cu client de top in segmentul hoteluri, restaurant si cafenele.

Expirat
Agent vanzari HORECA VAN SELL (TM, AR, CS)  -  JULIUS MEINL ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles